שאלות ותשובות

יש לעשות הבחנה בין המערכת הציבורית לפרטית. קונסיליום לא תעסוק בהקדמת תורים במערכת הציבורית. חלק מהבדיקות, בעיקר כשמדובר בחולים אונקולוגים, הן ממילא בדיקות הנמצאות בקדימות גבוהה. במקרים בהם מטופל לא הצליח לקבל תור מוקדם מספיק במערכת הציבורית ונחשוב שקיימת סיבה רפואית מוצדקת, נסייע בתאום תור למערכת הפרטית.

ניתן לתאם תור בטל – 0527008000

המרפאה נמצאת בויצמן 4 תל אביב,

יש חנייה בתשלום בבית אסיה

יש להצטייד בכל המסמכים הרפואיים שברשותכם, גם אם אינם קשורים למצב הרפואי לגביו אתם מגיעים.

ניתן לשלם במזומן בצ'יק או בהעברה בנקאית

חלק מהביטוחים הפרטיים מכסים באופן חלקי את עלות הייעוץ.
יש לבדוק מול הביטוח, בהתאם לפוליסה.

העלות לקונסיליום אינה כוללת בדיקות או התייעצויות עם מומחים חיצוניים נוספים. קונסיליום איננה גובה שום תשלום פרט לתשלום הנגבה מהמטופל. יחד עם זאת, במקרים בהם נדרש רוויזיה (עיון חוזר) של דגימות פתולוגיות, או בדיקות הדמיה – נגבה בנוסף את עלות ההתייעצות עם הפתולוג או הרדיולוג.

בהחלט. ניתן להגיע מכל מקום.  

ככלל, השירות אינו כולל ביקורי בית. יתכנו חריגים יוצאים מן הכלל במצבים מיוחדים לגבי חולים הנמצאים בטיפול קונסיליום.

בהחלט. ארבעת המומחים עומדים לרשותכם וניתן לתאם למומחה שתבחרו בהתאם לפניות שלו.

תאום הפגישות עם המומחים מתבצעת על בסיס דחיפות המקרה, פניות הרופא המומחה ונוחיות הלקוח. אנו שומרים על גמישות בתיאום הייעוצים

בקונסיליום חברו יחד כמה מומחים בכירים ברפואה פנימית ובמספר התמחויות-על נוספות, עם ניסיון ניהולי ארוך במערכות הרפואה הציבורית. כולם בעלי ניסיון רב באבחון, הכוונת המטופל ובניהול הטיפול בחולים עם בעיות רפואיות מורכבות. ההתייעצות ההדדית בין המומחים בקבוצה, מקנה יתרון משמעותי של עבודת צוות וסיעור מוחות, שאינם קיימים בדר"כ במערכת הרפואה הפרטית האמבולטורית.